zadzwoń: (61) 852 47 18


O firmie

MG FINANCE – biuro rachunkowe z siedzibą w Poznaniu świadczące kompleksowe usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą specjalistów kierowanych przez Macieja Głogowskiego – biegłego rewidenta, menadżera i właściciela biura. Naszym głównym celem jest służyć wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Staramy się sprawić, by nasi klienci czuli pewność, że ich sprawozdanie finansowe jest wiarygodne i czytelne, podatki są optymalne a ich ewidencja prawidłowa. Pracujemy rzetelnie, by dostarczyć Państwu raporty finansowe wspomagające codzienne zarządzanie i podejmowanie decyzji gospodarczych. Doradzamy, kiedy potrzebna jest nasza wiedza i doświadczenie.

___________________________________________________________________________________________

Witam serdecznie

Jestem biegłym rewidentem wpisanym na listę biegłych rewidentów pod nr 9810. Praca w zawodzie audytora (GRANT THORNTON FRĄCKOWIAK) pozwoliła mi na zdobycie nie tylko wiedzy ale również know-how rachunkowości. Kilkuletnie doświadczenie głównego księgowego i dyrektora finansowego (struktury holdingów holenderskiego TKH GROUP oraz francuskiego SAINT GOBAIN) pozwoliło na zrozumienie zapotrzebowania właścicieli i kierownictwa przedsiębiorstw na informacje finansowe.

Od 4 lat jestem zaangażowany w pracę biura rachunkowego jako jego właściciel i leader grupy specjalistów księgowych. Nadzoruję proces księgowań, kalkulacji podatków, osobiście przygotowuję dla naszych klientów miesięczne raporty finansowe i zestawienia podatkowe. Jestem do Państwa dyspozycji – służę poradą w zakresie finansowych aspektów Państwa działalności gospodarczej.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Maciej Głogowski


Zaufali nam:

biuro rachunkowe Poznań
biuro księgowe Poznań
kadry i płace Poznań